Nenufar Park w Kościanie

2010-04-26

26 kwietnia grupa IV i V były na wycieczce w Nenufar Parku w Kościanie.

"Nenufar Club” jest obiektem rekreacyjno – wypoczynkowym mieszczącym się w Kościanie. Oferującym wszechstronną obsługę dla wszystkich pragnących spędzić miłe chwile w pięknym parku, którego obszar w połowie stanowi zespół połączonych akwenów wodnych
Na jednej z wysp wchodzących w skład obiektu mieści się plac zabaw dla dzieci. Całość uzupełniają makiety znanych budowli świata, które nadają obiektowi specyficznej atmosfery (m.in. Wieża Eiffla, piramida egipska, Statua Wolności).Wybraliśmy program  „Świat bajek”
Dzieci po przywitaniu  przez animatorów,  wsiadły na tratwy i płynęły  do miejsca, w którym znajdują się kolorowe domki obrazujące 20 popularnych bajek. Dzieci  mogły obejrzeć poszczególne domki i umieszczone w nich postacie. Wspólny piknik i wesołe harce na placu zabaw zakończyły ten pełen wrażeń dzień. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć….