Inauguracja X-lecia Przedszkola

2010-05-28

28 maja grupa IV  zainaugurowała  obchody X lecia Przedszkola „ Bajkowy Świat” . Ponieważ chcieliśmy, aby wszystkie dzieci chodzące do naszego przedszkola  i wszyscy Rodzice wzięli udział w tych niezwykłych obchodach, podzieliliśmy tą wielką uroczystość na kilka małych, dzieląc ją na urodziny poszczególnych sal  i święto bajek w nich mieszkających.  Pierwsza obchodziła swoje urodziny sala „ Kraina elfów” w której zamieszkała bajka                    „ Calineczka”. Dzieci pięknie  wystawiły bajkę, zachwyciły występami   i strojami  swoich rodziców, a wszystkich wprawił w zdumienie wielki tort i pamiątkowe misiaki z logo przedszkola. Był to wspaniały dzień… już wkrótce relacja z dalszych obchodów.