Pożegnanie sześciolatków

2010-06-25

…Pamiętam jeszcze dobrze 1 września 2006 roku, kiedy to w imieniu własnym i całego grona pedagogicznego gorąco, serdecznie i z radością witałam was w murach naszego przedszkola. Równie gorąco witałam i zapraszałam do współdziałania Rodziców, wiedząc, że razem można i więcej, i lepiej.

Potem przez wiele dni wspólnie się bawiliśmy, ale nie tylko. Stawialiśmy też razem pierwsze litery i cyfry, przygotowywaliśmy wiele przedszkolnych wystąpień na różne okazje, organizowaliśmy wystawy naszych prac, jeździliśmy na wycieczki. To wszystko nie tylko nas bawiło, ale też dużo uczyło.

Teraz stoją przed Wami, drogie dzieci, kolejne - zupełnie nowe wyzwania. Idziecie do szkoły - czeka Was znacznie więcej nauki. Wasze ukochane zabawki będą odtąd miały trochę więcej czasu dla siebie, gdyż Wam przybywać będzie obowiązków. Trzeba będzie odrabiać codziennie lekcje, uczyć się na klasówki, pisać wypracowania. Jestem jednak przekonana, że doskonale sobie poradzicie sobie z tymi zadaniami….