Andrzejkowe Wróżby

2010-11-26

Dnia 26.11.2010r. dzieci z grupy V zapoczątkowały  w naszym przedszkolu cykl spotkań "Andrzejkowych” . Do wspólnej zabawy zaprosiły swoich rodziców. Były wspólne konkursy, wróżby i lanie wosku.

Dnia 29.11.2010 r. w grupie VII również  odbyło się spotkanie Andrzejkowe. Uczestniczyli w nim rodzice i rodzeństwo. Dzieci przedstawiły "Legendę o smoku wawelskim" w formie teatrzyku cieni, zatańczyły z chustami i pokazały rodzicom zabawę "Przyjaciele od rąk, ramion i łokci..." Potem przyszła kolej na integrację rodziców i to oni ćwiczyli sobie pamięć i poznawali się lepiej poprzez tę zabawę. Uroczystość zakończyło tradycyjne lanie wosku i odczytywanie wróżb z cienia na ekranie. Pożegnaliśmy się z pewnym żalem, że to ostatnie takie spotkanie w tej grupie.