Majowe Święto

2012-05-11

Maj i czerwiec to niezwykłe miesiące w naszym przedszkolu. Wszystkie grupy wraz ze swoimi Paniami przygotowują przedstawienia teatralne na temat bajek " mieszkających" w poszczególnych salach. Uczą się wybranych ról, przygotowują scenografię, przy pomocy rodziców tworzą piękne stroje, a następnie z wielką radością prezentują swoje umiejętności aktorskie. Z okazji Święta Dnia Mamy i Taty, które obchodzimy w tym czasie, rodzice zostają zaproszeni do przedszkola, by podziwiać umiejętności swych pociech. W czasie uroczystości wręczają Im wykonane własnoręcznie upominki, a Pani Dyrektor częstuje słodką niespodzianką. Są to wspaniałe chwile, pełne radości i wzruszeń.
"Czerwony Kapturek" - w wykonaniu grupy I, "Jaś i Małgosia"  - grupa III, Czarodziejskie pudło króla Bajdura - grupa VII