Andrzejki pełne świec i pachnidełek

2013-11-30

W atmosferze magii tradycyjnie już lano wosk przez zaczarowany złoty klucz. Ponadto dzieci rzucały grosikiem na szczęście, odczytywały swoją przyszłość w ,,kubkach przyszłości", przekuwały ,,serce" szukając swego przyjaciela, losowały też ,,zawody przyszłości". Rodzice natomiast szukali szczęśliwego koloru na ,,kole fortuny" aby później bawić się przy muzyce ,,Klanzy", rytmach ,,Labado" i ,,Dwóm tańczyć się zachciało". Były również wspólne konkursy: ,,kto pierwszy zje" ,,taniec z balonem" ,,stateczki na wodzie". Wspólne zabawy i przepowiednie wywoływały gromki śmiech i radość pośród dzieci i rodziców. Miłą atmosferę i dobry humor na koniec spotkania osłodził zaczarowany cukierek, a pragnienie zaspokoił soczek. Mimo późnej pory wszyscy bawili się znakomicie.