15-lecie przedszkola

2015-06-13

W sobotę 13 maja obchodziliśmy XV lecie naszego przedszkola. . Na tą uroczystość przybyli zaproszeni goście:Pani Poseł Bożena Szydłowska, Pan Burmistrz Marian Szkudlarek, V-ce Burmistrz Pan Tomasz Zwoliński, Przewodnicząca Rady Miejskiej Pani Barbara Czachura wraz z radnymi, Sekretarz Gminy Pani Agata Kubacka, Przyjaciele Przedszkola, Dyrektorzy swarzędzkich przedszkoli, byli i obecni pracownicy przedszkola, przedstawiciele Rady Rodziców. Oprawę artystyczną przygotowały dzieci z grupy III wraz ze swoimi Paniami.
Życzeniom, gratulacjom nie było końca. Na pamiątkę tego wydarzenia Pan Burmistrz posadził pamiątkowe drzewko, a my puściliśmy w niebo 100 kolorowych balonów. Niech 100 lat żyje nasze kochane przedszkole.