Maluch też potrafi

2016-04-11

1 kwietnia (i to nie jest żart), odbył się pierwszy w naszym przedszkolu konkurs zatytułowany „Maluch tez potrafi”. Zaprezentowały się w nim nasze trzylatki, które przezwyciężając własne emocje, przedstawiły przygotowane w domu wiersze i piosenki. A ponieważ maluch  potrafi też tańczyć, w przerwach między występami indywidualnymi tańczyły razem prezentując tańce, których nauczyły się w przedszkolu. Do wspólnych  pląsów zaprosiły też rodziców. Oni też potrafią…Gośćmi specjalnymi były absolwentki naszego przedszkola-Martynka Podejma i Zuzia Bęben. Dziewczyny uczą się śpiewu i tańca już kilka lat. Swoimi występami wzbudziły podziw  publiczności. A jeszcze niedawno one też były maluchami. Na koniec wszyscy otrzymali nagrody bo wszyscy byli zwycięzcami!