Mam talent

2016-10-27

W czwartek 27.10 spotkaliśmy się w przedszkolu na WIECZORZE TALENTÓW. Po przygotowaniach które trwały miesiąc i polegały na przygotowaniu prezentacji talentów przez  rodzinki naszych dzieci, przyszedł czas na przedstawienie efektów. Na przygotowanej scenie po występie Pani Kasi i Lidki, które opowiedziały o swoich talentach wierszem (talent plastyczny i rękodzieło artystyczne) oddały scenę we władanie dzieciom i rodzicom. Byliśmy zachwyceni talentem uczestników, którzy zaprezentowali talenty kulinarne, recytatorskie, dekoracyjne, wokalne, cyrkowe, talent pięknego opowiadania o zwierzętach i czarodziejski, muzyczny. Jak przystało na MAM TALENT jury głosowało za pomocą czarodziejskich , złotych gwiazdek. Bawiliśmy się wspaniale, nie zauważyliśmy jak szybko mijał czas. uczestnicy otrzymali dyplomy i słodkie upominki.