2008-11-01

Na przełomie października i listopada 2008 odbywał się w naszym przedszkolu konkurs "Zdrowo jem i aktywnie wypoczywam", zorganizowany dla dzieci 6 letnich.

Celem konkursu było promowanie zdrowego stylu życia.
    Przez okres miesiąca dzieci. w otrzymanych z przedszkola zeszytach, przedstawiały produkty, potrawy zdrowe dla człowieka, aktywne sposoby wypoczynku, zachowanie prozdrowotne. Technika była dowolna np. wklejanie, rysowanie, malowanie, zdjęcia itp.

Konkurs zakończył się 16 listopada. DZIĘKUJEMY wszystkim dzieciom za udział w konkursie, a rodzicom za pomoc i wsparcie.
    Jury postanowiło przyznać 5 równorzędnych pierwszych nagród oraz 26 wyróżnień doceniając w ten sposób wysoki poziom prac, duży wkład pracy własnej wielu uczestników, ciekawe techniki, pomysłowość, staranność i duże zainteresowanie tematyką prozdrowotną.

Nagrody i wyróżnienia to przybory, materiałóy plastyczne i szkolne, maskotki oraz zakładki do książek. Każdy uczestnik otrzymał dyplom.