2018-10-12

W piątek, dnia 12 października, z okazji dnia Edukacji Narodowej odbyła się w naszym Przedszkolu uroczystość dla Wszystkich Pracowników
"Bajkowego Świata". Z tej okazji życzenia złożyła pani Dyrektor, dziękując za profesjonalizm, zaangażowanie w wykonywane obowiązki, za serce i życzliwość dawane dzieciom. Nie byłoby Dnia Edukacji gdyby nie nasze przedszkolne dzieci w których ukryty jest wielki talent i umiejętności, a skarby te wydobywane są w procesie edukacji przez codzienną pracę osób, które zapewniają opiekę i przekazują wiedzę, gotują pyszne obiadki, dbają o porządek, liczą cyferki, żeby wszystko się zgadzało.Nie byłoby też świętowania bez Rodziców naszych Przedszkolaków. Szanowni Państwo, dziękujemy za przygotowanie dzieci do uroczystości, dziękujemy za życzenia, wsparcie, miłe słowa.