Konkurs tańca

2009-01-30

Karnawał to czas zabawy. Dlatego właśnie w tym okresie już po raz drugi, odbył się w naszym przedszkolu KONKURS TAŃCA. Wzięły w nim udział  dzieci 4-6 letnie, należące do przedszkolnego zespołu tanecznego ISKIERKI.

Dzieci samodzielnie wybierały muzykę, przygotowywały stroje oraz choreografię.

Najwięcej wysiłku kosztowało je przezwyciężenie własnej nieśmiałości  i zaprezentowanie tańca na scenie przed publicznością złożoną nie tylko z koleżanek i kolegów, ale także nauczycieli i rodziców. Okazało się, że strach ma wielkie oczy. Po pierwszych rytmach muzyki, mali tancerze zapominali o tremie i oddawali się przyjemności jaką daje im taniec. Bawili się i wykonawcy, i widzowie. Na zakończenie  imprezy wszyscy zatańczyli jeszcze wspólny taniec no i odebrali zasłużone nagrody.