Festyn "W Dniu Rodziny wszyscy świetnie się bawimy"

2009-06-07

VII czerwca odbył się IX Festyn pod hasłem "W Dniu Rodziny wszyscy świetnie się bawimy". W tym dniu dopisała nie tylko pogoda. ale również humory uczestników festynu. Bawił nas zespół Old Star, można było skosztować ciasta upieczonego przez pracowników przedszkola, zakręcić kołem fortuny, pomalować sobie buzię lub kupić losy Wielkiej Loterii Fantowej.  Wszystkie losy wygrywały i dodatkowo brały udział w losowaniu głównej nagrody: roweru. Po raz pierwszy zorganizowaliśmy konkurs "śpiewające rodziny". Dużym powodzeniem cieszył się też mecz piłki nożnej - dzieci kontra dorośli. Festyn uświetnił występ "Iskierek" oraz teatrzyk przygotowany przez grupę VI pod tytułem "Audiencja u Królowej Baśni".
Dziękujemy wszystkim sponsorom, rodzicom, dziadkom i dzieciom za wspaniałą zabawę.

DO ZOBACZENIA ZA ROK !