Informacja dla Rodziców

Szanowni Rodzice, ze względu na trudna sytuację związaną z funkcjonowaniem przedszkola w czasie epidemii COVID-19 bardzo proszę o rozważenie możliwości nieprzyprowadzania dziecka jeśli wykonywana jest praca zdalna lub jeśli występują ważne względy zdrowotne lub osobiste. Prośba wynika z faktu zwolnień lekarskich wśród pracowników przedszkola. W tej kwestii sytuacja zmienia się bardzo dynamicznie. Informuję również, że rodzice dzieci z grupy V otrzymali wiadomość o decyzji SANEPIDU i Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz o zawieszeniu zajęć do dnia 15.11.2020 r.z powodu kwarantanny wynikającej z dodatniego wyniku testu COVID-19 u wychowawczyni grupy V.

Z poważaniem
Katarzyna Szczepaniak
dyrektor Przedszkola nr 4 „Bajkowy Świat”
w Swarzędzu

Comments are closed.
Skip to content